«В САДУ У МАРГАРИТИ»

Проект молодих оперних виконавців

Щорічно напередодні найбільшого христіянського свята Пасхи, на сцені Центру Івана Козловського ми збираємо всіх «В саду у Маргарити» — проекті, який об’єднав молодих оперних та балетних виконавців.

У цьому році цей день припав на 27 березня.

Сад Маргарити — це своєрідний «Сад божественних пісень», де у цей фантастичний час, коли відкриваються шляхи у різні світи та виміри, кожного року звучать не тільки фрагменти з популярної опери Ш.  Гуно «Фауст», а й найрізноманітніші твори…

У квітучому чарівному саду збираються цього вечора Маргарита і Фауст, закоханий Альфред,  Дон-Жуан і його дами,  підступний Мефістофель, ангели та духи…
Проект, у якому свою майстерність представляють талановиті молоді виконавці, солісти різних київських музичних театрів — лауреати міжнародних конкурсів Дар’я Литовченко (сопрано),  Дмитро Воронов (баритон),  Олександр Харламов (бас) та інші, прикрашають хореографічні номери у виконанні артистів Театру Танцю «Adagio» Ганни Лащенко.
Напередодні Пасхи бажаємо всім вам — і виконавцям, і глядачам — Божої допомоги у ваших справах, великого Натхнення і радості у житті і творчості!
Режисер і ведуча — Тетяна Зозуля

Технічне забезпечення — Олександр Куцевалов.
Відео – https://youtu.be/98aoOD97dH8

Дякуємо за відео та фото — Василю Шевченку!
#KozlovskyiArtCenter} — МИ В ЦЕНТРІ!