СПІВАЮТЬ ТЕНОРИ УКРАЇНИ Урочисте відкриття 6-го сезону

Що таке «тенор» у сучасному світі і який зв’язок поєднує «тенора» і «лідера»? Бо Чому тенор, яка кажуть  у театрі – це діагноз?  Чому етнографи кажуть — нова нація, і ледве не ілюмінати? А жінки, коли чують про тенорів – взагалі нічого не кажуть, вони просто закатують очі і зітхають: «Ах!»…

12 вересня о 19.00 Арт-центр Івана Козловського Національної оперети України відкрив свій 6-й сезон концертом «Співають тенори України». І емоційного зітхання «ах!» впродовж вечора було більш за все! Бо виконавці були чудові!

У програмі взяли участь тенори — солісти різних київських музичних театрів: гостем програми став один з найвидатніших сучасних українських тенорів, нині — завідуючий кафедрою співу Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, народний артист України Олександр Гурець. Підтримали його і молоді співаки — лауреати міжнародних конкурсів, солісти Національної оперети Володимир Одринський та Петро Челялі, соліст Національного будинку органної і камерної музики Сергій Андрощук, популярний естрадний співак Данило Клягін.

У програмі звучали арії з опер Ж. Бізе, Дж. Пуччіні, Ж. Массне, фрагменти з оперет та мюзиклів Ф. Лоу, Р. Коччанте, українські та італійські романси і пісні.

Також у програмі брали участь: лауреат міжнародних конкурсів Ольга Рукавішнікова (скрипка) та Анна Поліщук (фортепіано) і концертмейстер Арсен Яковенко.

Режисер і ведуча – Тетяна Зозуля.

Технічне забезпечення – Олександр Куцевалов, Дар’я Біжко

Адміністративна підтримка – Жанна Боговіс,  Олександр Співаковський

Керівник арт-центру – Володимир Голосняк

Щиро дякуємо за  фото і відео Василю Шевченко, Милані Шидловський та Едуарду Овчаренку.