Маленька бесіда з акторами Маргаритою Бахтіною та Віталієм Іванченко про прем’єру «Хостел 24/7» в Арт-центрі ім. І. Козловського

Як вам працювалось із режисеркою Оленою Щурською?

Віталій: Із пані Оленою нам неймовірно пощастило! Працювалося легко, цікаво і з гумором. Наші репетиції вже були в жанрі милотравматичного жарту. Вона дуже терпляча, щира, справжня і переконлива. Їй уже час створювати свій театр! Про це я їй дуже часто кажу.

Маргарита: Пані Олену знаю досить давно, і зараз вона стала ще сильнішою, зміцніла у своїх переконаннях і думках. У нас потужний творчий союз, дружба. Ми легко знаходимо контакт. Вона дає дуже влучні підказки, знаходить точні слова, до яких я завжди дослухаюсь. Я пишаюсь нею, нашою роботою, і вистава «Хостел 24/7» — це наше спільне щастя.

Чим будете підкорювати глядача?

Віталій: Правдивістю і своєю чесністю. Насправді дуже хочемо, щоб ця вистава відбулась, адже вона стосується кожного з нас. Переконаний, що глядач побачить себе і в нього зарезонують спільні теми.

Маргарита: Ми в цю історію привнесли багато свого особистого, тому будуть моменти документальності. Ця чудова історія кохання буде розказана простою, доступною мовою, адже хочеться, щоб глядач нам довіряв і був із нами від початку до кінця.

Чи схожі ви з вашими персонажами?

Віталій: Можливо, трошки і подібні ми, але не на 100% (сміється).

Маргарита: Моя героїня — панянка досить характерна, відверта. Однак її вчинки, поведінка та мотивація цілком мені зрозумілі. Я знаю, що їй болить, відчула її жіночу силу. Але все-таки ми досить різні, тому перед репетиціями завжди певний час налаштовуюсь.

Що таке ідеальна вистава?

Маргарита: Коли глядач багато реагує на дійство, слухає і чує нас. Коли ми разом слухаємо тишу — це теж важливо. Ідеальна вистава — це та,  після якої я відчуваю, що зробила все, що могла. Тоді це суцільне задоволення, на душі радість, а за спиною крила. Але це тільки на один вечір. А завтра все спочатку.

Віталій: Ідеальна вистава — це коли немає вільних місць у залі. Це вже хороший початок. Отже, людям щось потрібно. Тому я натхненно і впевнено виходжу на сцену. І в нас із глядачами відбувається «екскурсія» по матеріалу. Я чую, що вони зі мною, їх хвилює кожна хвилина на сцені.

Під час поклону відбувається прощання?

Маргарита: Під час поклону відбуваються обійми. Ми дуже любимо наших глядачів. Тому радо запрошуємо всіх-всіх на виставу «Хостел 24/7», режисерка якої — прекрасна Олена Щурська.

0003

0115

0238

0293

0363