Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
ПОБАЧЕННЯ З МУЗИКОЮ
26 січня
19:00
Купити/забронювати

Жанр:

Інструментальна музика

В програмі:
світові та ретро-хіти, джазові стандарти, авторські композиції, кавер-версії відомих пісень, саундтреки з кіно, електронна музика, експерименти та імпровізації.

Учасники:
Ярослав ДЖУСЬ – відомий сучасний бандурист, композитор, володар призу глядацьких симпатій шоу “Україна має талант”, художній керівник та лідер гурту «Шпилясті кобзарі», ініціатор проекту розвитку бандури Bandura Style, засновник першого у Києві фестивалю сучасної бандури Bandura Music Days. Співпрацює з багатьма українськими виконавцями, ді-джеями та гуртами: Katya Chilly, Ярмак, ТНМК, Tapolsky, Тартак та ін. Його музику та експерименти з бандурою чули в більш ніж 20-ти країнах світу.

Максим БЕРЕЖНЮК – мультиінструменталіст, віртуозний виконавець на традиційних духових інструментах України та народів світу. Засновник та фронтмен гурту the Dоох. Сесійний музикант гуртів «ВВ», «Ле Гранд Оркестр» Олега Скрипки, ТНМК та ін.

Андрій ЮСЬКЕВИЧ – перкусіоніст, барабанщик ансамблю ударних інструментів «Ars Nova», проекту GROHOTSKY, джаз-рок гурту «БУДУ». Співпрацює з багатьма українськими бандуристами: «Шпилясті кобзарі», Ярослав Джусь, Георгій Матвіїв, Марина Круть. Сесійний музикант багатьох джазових та поп-проектів.

Подробности

Дата:
26 січня
Время:
19:00