Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
ЛЮДСЬКИЙ ГОЛОС
15 Червня
18:00
Купити/забронювати

ЛЮДСЬКИЙ ГОЛОС

Моноопера

          МКЦ ім. І. Козловського запрошує Вас на новий мистецький експеримент – монооперу «La voix humaine» Франсіса Пуленка.

          У нашому прочитанні камерний твір для однієї виконавиці, який був написаний ще у 1958 році на лібрето Жана Кокто, –  спроба розглянути  актуальні проблеми сучасності з погляду сьогодення та майбутнього.

         Футуристичний світ відображає еволюцію теперішнього з його роботою на віддаленні, замкнутістю і герметичністю простору, спричиненими розвитком технологій, війнами та тенденціями до глобалізації.

          Молода жінка, працюючи дистанційно, отримує завдання записати свій голос у програму штучного інтелекту, яка вивчає людський голос для створення бази даних інтонацій та вимов. У тексті завдання вона впізнає п’єсу Жана Кокто, яка в контексті сучасних технологічних викликів набуває нової оптики та провокує до глибинних питань:

        як ми взаємодіємо з новими технологіями сьогодні?

        чи не втрачає Людина своєї ідентичності та унікальності

        все ж таки, що переважає – технологія чи людяність?

        Історія, створена Кокто і покладена на музику через 30 років Пуленком, містить актуальну єдність. Вона відображає спільну проблему минулого та майбутнього,яка полягає не у виникненні технологій, а в їхньому впливі на наші взаємовідносини та спілкування у сучасному світі.

Постановча група:

Режисерка – Софія Лугова.

Відеограф – Юрій Жданов.

Дійова особа, Жінка, та виконавиця – Марія Кононова.

Партія фортепіано – Ольга Ващук.

Опера виконується мовою оригіналу.

Тривалість: 50 хв.

  У залі театру – вільна посадка, тому Ви можете обрати найзручніше для Вас місце. Шановні глядачі, МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до залу після 3-го дзвінка неможливий.

Подробности

Дата:
15 Червня
Время:
18:00