Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
«ГАЛА-КОНЦЕРТ ІЗ НАГОДИ ЗАКРИТТЯ VIII СЕЗОНУ »
22 Липня
19:00
Купити/забронювати
Урочистий Гала-концерт із нагоди закриття VIII сезону

Попри те, що театральний сезон 2020/2021 був неочікуваним, непередбачуваним і деколи досить нелегким! Але він подарував нам безліч приємних сценічних зустрічей, прем’єр і відкриттів!

Упродовж року на сцені #KozlovskyiArtCenter відбулися яскраві вистави та концерти, які приємно дивували, надихали та зібрали чималу кількість овацій і вигуків «Bravi!».

Вважаємо, що завершувати сезон треба феєрично.
Саме тому у концерті, що завершає 8-й сезон Арт-центру імені І. Козловського прозвучать яскраві, приголомшуючі і улюблені композиції, які не зможуть залишити вас байдужими!

Будемо підспівувати, отримувати задоволення від запальної музики і зустрічі з улюбленими артистами Київського національного академічного театру оперети:
з.а. України Валерія Туліс, з.а. України Ірина Беспалова-Примак, з.а. України Любов Доброноженко, з.а. України Володимир Одринський, Олександр Чувпило, Віталій Іванов, Ганна Коваль.

за роялем – Оксана Яремчук

режисерка – Олександра Шевельова

Вартість квитка: 200 грн.

Шановні глядачі, Центр ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацька зала це єдиний простір, тому вхід до зали після 3-го дзвінка неможливий.

Подробности

Дата:
22 Липня
Время:
19:00