ЧАРІВНИЙ СВІТ РОМАНСУ

Кожне покоління творців залишає свій слід у долі романсу. Кожний шукає у ньому поради, допомоги, співчуття.  Плинув час, минали епохи і долі, а романс залишався жити і звучати. Серед бурхливих вражень сьогодення лунає його голос, немов голос давнього друга, який кличе нас у особливий світ справжніх та глибоких переживань і прекрасних почуттів — у світ романсу… 16 червня у залі Івана Козловського були тільки справжні живі почуття, живий звук і справжні цінності. І навіть сцену прикрашали виключно живі квіти!
У програмі вечора прозвучали романси українською, англійською, французькою, російською, італійською мовами у виконанні солістів Національної оперети України, лауреатів міжнародних конкурсів Ганни Коваль (сопрано) та Михайла Гуменного-Петрівського (баритон), а також солістів київських музичних театрів і колективів — лауреатів міжнародних конкурсів Ірини Українець (сопрано), Володимира Морозова (бас), солістки Заслуженого академічного ансамблю пісні та танцю Збройних сил України Ольги Бурди  (сопрано),  соліста Академічного ансамблю пісні і танцю МВС України Володимира Раєвського (тенор), а також лауреата міжнародних конкурсів Євгена Гунька (бас).

Концертмейстери — лауреати міжнародних конкурсів Анна Поліщук, Ірина Паламаренко, Олександр Москалець і Арсен Яковенко.
Режисер і ведуча – Тетяна Зозуля.


У концерті візьмуть участь солісти Національної оперети України, лауреати міжнародних конкурсів Ганна Коваль (сопрано), Михайло Гуменний-Петрівський (баритон), солісти київськиїх театрів і колективів Ірина Українець (сопрано), Володимир Морозов (бас),  Ольга Бурда (сопрано), Володимир Раєвський (тенор), соліст Харківського театру опери і балету Євген Гунько (бас)

Концертмейстери — лауреати міжнародних конкурсів Анна Поліщук, Ірина Паламаренко, Олександр Москалець, Арсен Яковенко.